TEXT_CURRENCIES_WORDS
Turkey

Fıyat ve Kargo

Siparişler EMS veya DHL ile sevk edilir. Teslimatlar çoğunluğu 5 gün içinde tamamlanır, ancak standart teslimat için 7-10 gün kadar bekleyin.

Biz sadece 12:00 önce yerleştirilir stok siparişleri Sonraki Gün teslimatları garanti edemez.

Sizin mal sevk edildiğinde, size bu bir onay ve parsel için bir takip numarası e-posta göndereceğiz.

Güvenli bir yerde seçeneği - Eğer güvenli bir yerde sol parsel seçebilirsiniz siparişinizi verirken onun güvenliğinin% 100 emin olmadıkça, biz bu önermiyoruz. Güvenli bir yer talep edilirse, müşteri olarak parsel için sorumluluk kabul etmez. Bizim kurye hizmetleri güvenli bir yer talep edilmesi halinde bir kart terk etmek zorunda değildir.

Biz genellikle 12 öğleden sonra verilen siparişler genellikle ertesi gün sevk edilecektir, aynı gün öğleden önce 12 yerleştirilen siparişleri sevk edecektir. Şu anda biz sadece pazartesiden cumaya mal gönderir.

Ödeme kredi kartı veya bankamatik kartı ile yapılırsa biz, kart hamilinin adrese teslim. Daha uygun olursa, biz alternatif bir adrese teslim ama kart sahibinin bir kartvizit sabit telefon numarasının tam adresi gerektirebilir.

Size ayakkabı ile memnun olacağını umuyoruz.

Eğer satın tamamen memnun değilseniz, bir iade veya değişim için onları bize iade edin. Siz de 28 gün bunları aldığınız tarihten itibaren, iadesi için onları dönmek zorunda.

dönüş posta ücreti müşteriye aittir. Bizim Mağaza benzersiz 'son' her stil oluşturmak gibi, farkında olun, daha önce uygun boyutta farklı bir tarzda uygun olacaktır garantisi yoktur. Belirli bir stil uyum hakkında daha fazla bilgi için, lütfen bize ulaşın.

Satış malların Dönüş:

Satış fiyatlarla satın alınan tüm mallar iade veya değişim için 14 günlük döner dönemi var. 14 gün sonra kredi notu mal durumuna ilişkin standart hüküm ve koşullar karşılandığında şartıyla, ihraç edilecek.

Malları iade için aşağıdaki emin olun:

    Öğeler orijinal hallerine, hiç giyilmemiş ve onları aldıktan 28 gün içinde iade olmalıdır.

    alındığı olarak kutu dış torba içinde paketlenmiş olmalıdır.

    Sipariş ile alınmış "İade / Değişim" form, tamamlanmış ve iade öğeleri ile birlikte iade edilmelidir.

    makbuz veya bir kopyasını kadar orijinal kutusunun içine yerleştirilmelidir.

Biz transit kayıp eşya sorumlu değildir olarak size iade teslimat kanıtını almanızı öneririz.

Biz sonra alışverişini işlemek veya kartınıza ayakkabı maliyetini iade edecektir. Işlem sorguları sadece bir iletişim telefon numarası vererek bize yardımcı olun. Işlenecek iadesi ve diğer detaylar için 14 gün kartı hesabına göstermek için izin verin.

Biz iade ayakkabılar alınır kadar bir değişim göndermek mümkün değildir. Belirli bir zaman yedek ayakkabı ihtiyacınız varsa, biz önermek biz o zaman bir dönüş olarak geri döndü çifti tedavi edecek yeni bir sipariş.

Biz hatalı olduğuna inanıyoruz yanlış size ayakkabı ya da ayakkabı sevk olası durumunda, tüm detayları ile, onları bize iade edin ve soruşturma sonrasında biz de pul yanı sıra geri ödeme ya da ayakkabı alışverişi iade edecektir.

Nedeniyle ayakkabı bakım ürünleri doğası gereği, bu öğeler iadesiz olduğunu unutmayın.